Подробная карта беларуси для android nm3 - �гровой портал. Microsoft office 2010 rus crack - Файловый архив. Mitsubishi canter руководство по эксплуатации и ремонту - БигFILES. Калініна Л. В., Самойлюкевич І. В. Across Cultures: the USA — Ukraine. Student book: Лінгвокраїнознавчий комплекс для учнів старших класів з поглибленим вивченням англійської мови та профільного навчання: підручник, зошит, методика

Пошук по сайту

Калініна Л. В., Самойлюкевич І. В. Across Cultures: the USA — Ukraine. Student book: Лінгвокраїнознавчий комплекс для учнів старших класів з поглибленим вивченням англійської мови та профільного навчання: підручник, зошит, методика
(1 Проголосувало)

Калініна Л. В., Самойлюкевич І. В.
Across Cultures: the USA — Ukraine. Student book: Лінгвокраїнознавчий комплекс для учнів старших класів з поглибленим вивченням англійської мови та профільного навчання: підручник, зошит, методика — К.: Наш час, 2008. — 184 с.

ISBN 978-966-8174-89-6
Підручник з курсу країнознавства є складовою частиною лінгвокраїнознавчого комплексу і побудований з урахуванням принципів навчання іноземним мовам, покладених в основу нової програми з англійської мови для шкіл даного типу. Він містить групу завдань для вдосконалення комунікативних умінь усного та письмового мовлення на базі автентичних текстів монологічного і діалогічного характеру для читання і аудіювання, укладених відповідно до країнознавчої тематики з метою розвитку всіх компонентів комунікативної компетенції.

У посібнику зроблено акцент на соціокультурному аспекті, а саме на порівнянні культур України та США, особистісно-орієнтовному навчанні, використанні новітніх технологій навчання іноземним мовам. 
Видання також розраховано на вчителів і учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Підручник «Across Cultures: the USA — Ukraine» є частиною комплекту, який містить також робочій зошит, методичні рекомендації для вчителя.

 

ББК 26.89я721

 

Коментарі
Додати новий Пошук
Олеся   |195.16.79.xxx |2013-09-16 17:21:47
де можна замовити цей підручник?)
Залишити відгук
Ім'я:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Будь-ласка, введіть код, який Ви бачите на зображенні.
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."