Подробная карта беларуси для android nm3 - �гровой портал. Microsoft office 2010 rus crack - Файловый архив. Mitsubishi canter руководство по эксплуатации и ремонту - БигFILES. Л. В. Калініна, І. В. Самойлюкевич Across Cultures: Great Britain – Ukraine. Student book: (хрестоматія по країнознавству) Лінгвокраїнознавчий комплекс для учнів старших класів з поглибленим вивченням англійської мови та профільного навчання: підручник, з

Пошук по сайту

Л. В. Калініна, І. В. Самойлюкевич Across Cultures: Great Britain – Ukraine. Student book: (хрестоматія по країнознавству) Лінгвокраїнознавчий комплекс для учнів старших класів з поглибленим вивченням англійської мови та профільного навчання: підручник, з
(3 Голосів)

Л. В. Калініна, І. В. Самойлюкевич

Across Cultures: Great Britain – Ukraine. Student book: (хрестоматія по країнознавству) Лінгвокраїнознавчий комплекс для учнів старших класів з поглибленим вивченням англійської мови та профільного навчання: підручник, зошит, методика. — К.: Наш час, 2007. — 160 с.

ISBN 978-966-8174-70-4

Підручник з курсу країнознавства є складовою частиною лінгвокраїнознавчого комплексу і побудований з урахуванням принципів навчання іноземним мовам, покладених в основу нової програми з англійської мови для шкіл даного типу. Він містить групу завдань для вдосконалення комунікативних умінь усного та письмового мовлення на базі автентичних текстів монологічного і діалогічного характеру для читання і аудіювання, укладених відповідно до країнознавчої тематики з метою розвитку всіх компонентів комунікативної компетенції. У посібнику зроблено акцент на соціокультурному аспекті, а саме на порівнянні культур України та Великої Британії, особистісно-орієнтовному навчанні, використанні новітніх технологій навчання іноземним мовам.

Видання також розраховано на вчителів і учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Підручник «Across Cultures: Great Britain – Ukraine» є частиною комплекту, який містить також робочій зошит, методичні рекомендації для вчителя.

 

Коментарі
Додати новий Пошук
Анонімно   |91.225.72.xxx |2013-01-26 11:13:01
Залишити відгук
Ім'я:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Будь-ласка, введіть код, який Ви бачите на зображенні.
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."