Подробная карта беларуси для android nm3 - �гровой портал. Microsoft office 2010 rus crack - Файловый архив. Mitsubishi canter руководство по эксплуатации и ремонту - БигFILES. Сидоренко В. К. «Основи сучасного виробництва»: Підручник для 11-го кл./ В. К. Сидоренко, В. В. Юрженко

Пошук по сайту

Сидоренко В. К. «Основи сучасного виробництва»: Підручник для 11-го кл./ В. К. Сидоренко, В. В. Юрженко
(0 Голосів)

Сидоренко В. К.

С 34 «Основи сучасного виробництва»: Підручник для 11-го кл./ В. К. Сидоренко, В. В. Юрженко – К.: Наш час, 2007

 

Підручник «Основи сучасного виробництва» інтегрує в собі знання з інших загальноосвітніх навчальних предметів: фізики, біології, хімії, математики, інформатики, географії, економіки, історії, суспільствознавства. Кожен із цих предметів розкриває окремі аспекти виробничої діяльності з позицій власного змісту. Підручник «Основи сучасного виробництва» об’єднує відокремлені знання, він спрямований на ознайомлення учнів із сучасним виробництвом, його загальними закономірностями. Саме завдяки цьому матеріалу підручник дає цілісне узагальнене уявлення про всі аспекти сучасної виробничої діяльності людини: про місце самої людини в структурі суспільного виробництва, про техніку та технологію як матеріальну основу виробництва, про економіку, організацію й управління виробництвом, про наслідки виробничої діяльності для навколишнього середовища.

Підручник сприятиме формуванню технічно грамотної особистості, підготовленої до життя і діяльності в умовах сучасного високотехнологічного виробництва й інформатизованого суспільства.

 

Коментарі
Додати новий Пошук
Залишити відгук
Ім'я:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Будь-ласка, введіть код, який Ви бачите на зображенні.
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."