Подробная карта беларуси для android nm3 - �гровой портал. Microsoft office 2010 rus crack - Файловый архив. Mitsubishi canter руководство по эксплуатации и ремонту - БигFILES. Мовчун А. І. Мовні скарби: Навчально-довідковий посібник для учнів і вчителів початкових класів

Пошук по сайту

Мовчун А. І. Мовні скарби: Навчально-довідковий посібник для учнів і вчителів початкових класів
(1 Проголосувало)

Мовчун А. І.
Мовні скарби: Навчально-довідковий посібник для учнів і вчителів початкових класів


А. І. Мовчун, Л. В. Мовчун. – К.: Наш час, 2008. –    с.

ISBN 978-966-1530-01-9
У цій книзі цікаво й доступно розповідається про найуживаніші прислів'я, приказки та фразеологізми. Для кращого розуміння їхнього підтексту примовки та народні стійкі вислови введені в контекст, тобто подані в цікавих художніх текстах. Для кращого запам'ятовування до прислів'їв та фразеологізмів підібрані синоніми й цікаві завдання.

Пізнавальний інтерес читачів задовольнять рубрики про походження та первісне значення слів (етимологія слів і висловів), цікаві мовні факти, мовні поради щодо правильного слововживання та перекладу, що викликає труднощі.
Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїв, гімназій, учителів початкових класів, учителів-філологів, студентів - майбутніх учителів - і всіх, небайдужих до мовних скарбів..

 

ББК 81.2УКР-4

 

Коментарі
Додати новий Пошук
Залишити відгук
Ім'я:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Будь-ласка, введіть код, який Ви бачите на зображенні.
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."