Подробная карта беларуси для android nm3 - �гровой портал. Microsoft office 2010 rus crack - Файловый архив. Mitsubishi canter руководство по эксплуатации и ремонту - БигFILES. Анна и Петр Владимирские - Легка смерть

Пошук по сайту

Анна и Петр Владимирские - Легка смерть
(0 Голосів)

Анна и Петр Владимирские В 51 Легка смерть – К.: Наш час, 2007.

Під цю обкладинку автори помістили і захопливий сюжет, і співпереживання героям, і життєві роздуми – все найцінніше у даному виді літератури. Сюжетні лінії зливаються в органічний аккорд, книга дражнить і не дозволяє себе відкласти. Героїня роману – психотерапевт Віра Лученко, звичайна жінка з незвичайними можливостями. Вона розкриває людські душі, оперує інтуїцією, передчуває небезпеку. Справа стосується сімейних «скелетів у шафі».

Читач має змогу по-новому глянути на події десятирічної давнини, а героїня – використати і професійні знання, і ті якості, за які її називають «відьмою» та «чарівницею». Сімейна справа настільки заплутана, що вбивцею може виявитися будь-хто. До того ж вона таїть суперечливе для медика слово «евтаназія». В історію підмішується кохання – таке, про яке мріє кожна жінка... Саме завдяки коханню Вірі й вдається зануритися в приховану від інших таємницю.

 

ББК 84.4 УКР6-442

Коментарі
Додати новий Пошук
Залишити відгук
Ім'я:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Будь-ласка, введіть код, який Ви бачите на зображенні.
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."