Подробная карта беларуси для android nm3 - �гровой портал. Microsoft office 2010 rus crack - Файловый архив. Mitsubishi canter руководство по эксплуатации и ремонту - БигFILES. Анна и Петр Владимирские - Гербарій Наталі: Роман та оповідання

Пошук по сайту

Анна и Петр Владимирские - Гербарій Наталі: Роман та оповідання
(0 Голосів)

Анна и Петр Владимирские

В 51  Гербарій Наталі: Роман та оповідання – К.: Наш час, 2007. – 304 с.

ISBN 966-8174-40-2

Героїня роману — Віра Лученко, звичайна жінка із незвичайними можливостями, — починає карколомну справу про безцінний архів сім’ї Пушкіних, за яким полюють колекціонери з різних куточків Європи. Про архів дізнається також учений-пушкінознавець, який випадково опиняється найближче до нього. Проте він не може нічого зробити без допомоги своєї давньої приятельки Віри Лученко. Дивним чином реліквія опиняється у неї в руках. Погоня за раритетом приводить мисливців до цілого клубка злочинів. Можливо, сама цінність загинула... Чи ні? Віра – єдина, хто знає, що трапилося насправді. До розв’язки доживають не всі учасники подій. Як вирішити, хто гідний володіти архівом, а хто ні?

ББК 84.4 УКР6-442

 

Коментарі
Додати новий Пошук
Залишити відгук
Ім'я:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Будь-ласка, введіть код, який Ви бачите на зображенні.
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."