Подробная карта беларуси для android nm3 - �гровой портал. Microsoft office 2010 rus crack - Файловый архив. Mitsubishi canter руководство по эксплуатации и ремонту - БигFILES. Відейко, М. Ю. - Трипільська цивілізація

Пошук по сайту

Відейко, М. Ю. - Трипільська цивілізація
(5 Голосів)

Відейко, М. Ю.

В42      Трипільська цивілізація / М. Ю. Відейко. — К.:     Наш час, 2008.— 160 с.
ISBN 966-8174-34-8

Я хочу розповісти про історію, яка не була записана ні на кам'яних плитах, ні на пергаментах, а якщо і була – то ті письмена або загинули в полум’ї тисячоліть, або ще не відкриті вченому світові. Історію таку давню, що пам’ять людська перетворила її на міфи та легенди. Через відсутність писаних джерел ту історію називають праісторією, тобто тим, що було до історії. Я хочу розповісти про Трипільську цивілізацію.

Шість тисяч років тому на землі, яку сьогодні називають Україною, існували численні поселення, деякі з них налічували тисячі будівель і простягалися на сотні гектарів. Коли «історія починалася в Шумері», їхні руїни вже давно були сховані під різнотрав'ям лісостепу між Бугом і Дніпром. Люди, яких ми називаємо трипільцями, заклали підвалини цивілізації на нашій землі. Вони одними з перших почали тут вирощувати хліб і плавити метал, збудували тисячі селищ і десятки поселень-протоміст. Вони прагнули вічного життя, молячись і приносячи пожертви Вищим Силам, створили дивовижні магічні орнаменти, які зачаровують нас і сьогодні.

ББК 63.3(4УКР)4

 

Коментарі
Додати новий Пошук
Лідія  - Трипільська культура   |95.135.196.xxx |2013-10-14 08:28:33
Дуже класна книжка.
Залишити відгук
Ім'я:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Будь-ласка, введіть код, який Ви бачите на зображенні.
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."