Подробная карта беларуси для android nm3 - �гровой портал. Microsoft office 2010 rus crack - Файловый архив. Mitsubishi canter руководство по эксплуатации и ремонту - БигFILES. Владимирська Г.О. - Як стати успішною у світі чоловіків або навіщо жінці мозок

Пошук по сайту

Владимирська Г.О. - Як стати успішною у світі чоловіків або навіщо жінці мозок
(0 Голосів)

Владимирська Г.О.

В 57  Як стати успішною у світі чоловіків або навіщо жінці мозок / Г. Владимирська, П. Владимирський; Пер. з рос. Ю. Тимошенко. – К.: Наш час, 2006. – 292 с.

ISBN 966-8174-16-Х

Книга дає уявлення про кар’єру як про продукт, створений своїми руками. Вона не обіцяє неможливого, не вчить будівництву замків на піску  і не намагається зарядити читача безпідставним оптимізмом. Книжка показує, як домогтися мети у наших умовах нашим жінкам. Вона допоможе тим, хто дійсно хоче змінити якість свого життя, ЗРОБИТИ це.

Тому що має один маленький секрет: прочитавши, Ви зрозумієте, що будь-яку, навіть найліпшу пораду, необхідно переломлювати з урахуванням особливостей свого власного життя. Що психологом і будівничим своєї власної кар’єри повинна стати кожна з Вас. Стати самій собі бізнес-тренером.

 

ББК 88.5

 

Коментарі
Додати новий Пошук
Залишити відгук
Ім'я:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Будь-ласка, введіть код, який Ви бачите на зображенні.
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."