Подробная карта беларуси для android nm3 - �гровой портал. Microsoft office 2010 rus crack - Файловый архив. Mitsubishi canter руководство по эксплуатации и ремонту - БигFILES. Смоленський П. - Похорон Різуна

Пошук по сайту

Смоленський П. - Похорон Різуна
(0 Голосів)

Смоленський П.

С 51 Похорон Різуна / Пер. з пол. А. Бондар. – К.: Наш час, 2006. – 152 с.

ISBN 966-8174-25-9 ISBN 966-8174-27-5

Ця книжка про польсько-українські події часів ІІ Світової війни та повоєнних років. Про події, які боляче згадувати як українцям, так і полякам: «Волинська трагедія», «Операція «Вісла». Книжка про пам'ять, страждання і ненависть. Усі герої цієї книги пам’ятають і постійно згадують про завданий їм колись біль, усі до сьогодні страждають через скоєне зло й ненавидять тих, кого, незважаючи на плин часу, вони сприймають як свою найбільшу небезпеку та своїх непримиренних ворогів.

Читаючи цю блискучу книжку Павла Смоленського, ми безупинно обертаємось у замкненому колі взаємних звинувачень, божевільної агресії і глухої розплати та помсти, часто прихованої але завжди готової проявитись і рушити в бій. Про цю настирливу й нав’язливу живучість поганої пам’яті розповідає у своїй книжці Павло Смоленський.

ББК 66.3(4УКР)662-4+63.3(4ПОЛ)

 

Коментарі
Додати новий Пошук
Залишити відгук
Ім'я:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Будь-ласка, введіть код, який Ви бачите на зображенні.
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."