Подробная карта беларуси для android nm3 - �гровой портал. Microsoft office 2010 rus crack - Файловый архив. Mitsubishi canter руководство по эксплуатации и ремонту - БигFILES. Кодлюк Я.П. Теорія і практика підручникотворення в початковій освіті: Підручник для магістрантів та студентів педагогічних факультетів.

Пошук по сайту

Кодлюк Я.П. Теорія і практика підручникотворення в початковій освіті: Підручник для магістрантів та студентів педагогічних факультетів.
(0 Голосів)

Кодлюк Я.П.

К 57  Теорія і практика підручникотворення в початковій освіті: Підручник для магістрантів та студентів педагогічних факультетів. – К.: Інформаційно-аналітична агенція «Наш час», 2006. – 368 с.

ISBN 966-8174-29-1

У підручнику розкриваються теоретичні основи та практика підручникотворення у галузі початкової освіти України: ретроспективно аналізується теорія шкільного підручника як його концептуальна основа; характеризуються етапи підручникотворення в період 1960-2000 роки; обґрунтовується теоретична модель підручника для школи першого ступеня; розглядаються сучасні тенденції підручникового забезпечення початкової школи.

 

Для магістрантів і студентів педагогічних факультетів; може бути використаний викладачами педагогічних навчальних закладів, науково-педагогічними працівниками народної освіти, вчителями початкових класів, слухачами курсів підвищення кваліфікації вчителів, авторами підручників.

ББК 74.202я73

УДК 371.761(075.8)

 

Коментарі
Додати новий Пошук
Залишити відгук
Ім'я:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Будь-ласка, введіть код, який Ви бачите на зображенні.
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."