Подробная карта беларуси для android nm3 - �гровой портал. Microsoft office 2010 rus crack - Файловый архив. Mitsubishi canter руководство по эксплуатации и ремонту - БигFILES. Історичні

Пошук по сайту

Історичні
Кульчицький С. В. - Голодомор 1932–1933 рр. як геноцид: труднощі усвідомлення.
(4 Голосів)

Кульчицький С. В.
К 90 Голодомор 1932–1933 рр. як геноцид: труднощі усвідомлення. — К.: Наш
час, 2007. — 424 с.
ISBN 978-966-8174-88-9
ISBN 966-8174-12-7(серія)
На підставі багатьох документів і свідчень автор встановлює, що Голодомор 1932-1933 рр. в українському селі являв собою результат замаскованої під хлібозаготівлі каральної акції з вилучення у селян всього наявного у них продовольства. В книзі доведено, що Сталін застосував цю терористичну акцію в ситуації гострої кризи і голоду в багатьох регіонах СРСР, які були наслідком здійснюваної Кремлем прискореної «революції згори». Книга допомагає усвідомити, що терор голодом у поєднанні з репресіями проти безпартійної української інтелігенції та членів КП(б)У мали на меті попередити соціальний і політичний вибух в найбільшій національній республіці.

Детальніше...
 
Видейко М. Ю. - Шляхами трипільського світу.
(2 Голосів)

Видейко М. Ю.
В 42 Шляхами трипільського світу. — К.: Наш час, 2007. — 296 с. — (Серія «Невідома Україна»).
ISBN 966-8174-14-3
ISBN 966-8174-12-7 (серія)
Що таке трипільська культура, трипільська цивілізація? Звідки походять її творці та як вони виглядали? Якими були їхні житла й поселення? Чи мали вони письменність? Якою мовою спілкувались? чи існувала трипільська держава? Чому саме трипільська культура привертає нині увагу не лише науковців, а й політиків, митців, бізнесменів? Яке відношення вона має до сучасної України? Де можна побачити трипільські старожитності й у яких книжках про них можна прочитати? Чи відомо вам, що плавити метал на території України почали понад 6000 років тому?

Детальніше...
 
Казанцева Л. - Київське вікно у Всесвіт
(1 Проголосувало)

Казанцева Л.

К14  Київське вікно у Всесвіт / Л. Казанцева, В. Кислюк. – К.: Наш час,
2006. – 183 с. – (Сер. «Невідома Україна»).

ISBN 966-8174-12-7 (серія)

ISBN 966-8174-20-8

У книзі на основі численних публікацій, інтернет-видань та архівних матеріалів досліджується в хронологічному порядку історія розвитку астрономії у Києві від архаїчних часів до сьогодення.

Книга містить розповідь про астрономічні уявлення наших пращурів, зафіксовані в археологічних знахідках (архаїчна астрономія) та свідченнями літописців (літописна астрономія). Звертається увага на єретичну астрономію середніх віків, пожвавлення інтересу до астрономії в епоху Відродження, зародження телескопічної астрономії та виникнення перших астрономічних обсерваторій у Європі та на території теперішньої України.

Детальніше...
 
Горовий А.В. - Перший іконописець Київської Русі — Аліпій.
(0 Голосів)

Горовий А.В.
Г70    Перший іконописець Київської Русі — Аліпій. — К.: Наш час,
2008. — 140 с. — (Сер. «Невідома Україна»).
ISBN 978-966-8174-53-7
ISBN 966-8174-12-7 (серія)
Сьогоднішня тенденція відкривати для загалу в більшій мірі суперечливі факти в історії нашої країни позбавляє читача позитивних прикладів і залишає невідомим або ж маловідомим цілий ряд визначних постатей, які не були ані політиками, ані полководцями, але саме ці люди творили культуру, продукували певні ідеї, які мають здатність впливати не лише на сьогодення, на створення позитивних тенденцій в нашому суспільстві, але й впливати на наше майбутнє. Чільне місце поміж таких особистостей займає Аліпій. 

Детальніше...
 
Вечерський В. - Гетьманські столиці України
(0 Голосів)

Вечерський В.
В 39 Гетьманські столиці України / В. Вечерський. — К.: Наш час, 
2008. — 320 с. — (Сер. «Невідома Україна»).
ISBN 978-966-8174-91-9
ISBN 966-8174-12-7 (серія)
Книжка присвячена малодослідженому феномену української історії та культури — тим містам, які виконували столичні функції протягом існування української держави у специфічній формі гетьманату — так званої Гетьманщини з 1654 р. до 1782 р. Це автономне державне утворення, що постало в горнилі національно-визвольної війни під проводом Богдана Хмельницького, відіграло провідну роль у формуванні української національної ідентичності.

Детальніше...
 
Глушко Юрій - Омріяна країна дітей Одина.
(0 Голосів)

Глушко Юрій
Г55     Омріяна країна дітей Одина. — К.: Наш час, 2008. — 208 с. (Сер. «Невідома Україна»).
ISBN 978-900-8174-92-6
ISBN 966-8174-12-7(серія)
Коротка історія заселення теренів України готами 2–4 ст. н.е., коли формувався ранній слав’янський етнос. Згідно з давніми джерелами, на території сучасної України, в районі Дніпропетровської та Запорізької областей остготи побудували свою столицю Данпарстат (біля сучасного поселення Башмачка), на території Криму остготи створили своє королівство, яке включало такі фортеці, як Мангуп, Чуфут-Кале, Бакла.

Детальніше...
 
Михайло Єльников - "Золотоординські часи на українських землях"
(1 Проголосувало)

Михайло Єльников

"Золотоординські часи на українських землях". — К.: Наш час, 2008. —  (Сер. «Невідома Україна»).

Підґрунтя української народності було закладено в давньоруські часи. Однак і в XIV ст. український етнос ще не був повністю сформований та зазнавав впливу з боку південних сусідів (золотоординської держави). Ці контакти, що мали місце і пізніше, сприяли появі певних традицій в житті обох сторін. Саме тому на сучасному етапі створення концепції української нації є широке і повне вивчення аспектів історичного розвитку території України у XIII — XV ст.

Детальніше...
 
Смоленський П. - Похорон Різуна
(0 Голосів)

Смоленський П.

С 51 Похорон Різуна / Пер. з пол. А. Бондар. – К.: Наш час, 2006. – 152 с.

ISBN 966-8174-25-9 ISBN 966-8174-27-5

Ця книжка про польсько-українські події часів ІІ Світової війни та повоєнних років. Про події, які боляче згадувати як українцям, так і полякам: «Волинська трагедія», «Операція «Вісла». Книжка про пам'ять, страждання і ненависть. Усі герої цієї книги пам’ятають і постійно згадують про завданий їм колись біль, усі до сьогодні страждають через скоєне зло й ненавидять тих, кого, незважаючи на плин часу, вони сприймають як свою найбільшу небезпеку та своїх непримиренних ворогів.

Детальніше...
 
Войцех Тохман, переклад Андрія Бондаря - «Ти немовби камінь їла»
(0 Голосів)

Книга В. Тохмана – репортажиста «Газети Виборчої» – висвітлює пронизливі факти зовсім недавньої історії Європи. Події війни в колишній Югославії описуються через долі жертв цієї війни, її безпосередніх свідків. Маючи особливий талант уважного слухача людських історій, Тохман фіксує болісні свідоцтва трагедії. Автор продовжує і доповнює традицію польського репортажу, втіленого в майстерних працях Ришарда Капусцінського і Ганни Кралль.

Детальніше...
 
Владимирська Г.О. - Як стати успішною у світі чоловіків або навіщо жінці мозок
(0 Голосів)

Владимирська Г.О.

В 57  Як стати успішною у світі чоловіків або навіщо жінці мозок / Г. Владимирська, П. Владимирський; Пер. з рос. Ю. Тимошенко. – К.: Наш час, 2006. – 292 с.

ISBN 966-8174-16-Х

Книга дає уявлення про кар’єру як про продукт, створений своїми руками. Вона не обіцяє неможливого, не вчить будівництву замків на піску  і не намагається зарядити читача безпідставним оптимізмом. Книжка показує, як домогтися мети у наших умовах нашим жінкам. Вона допоможе тим, хто дійсно хоче змінити якість свого життя, ЗРОБИТИ це.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 4