Подробная карта беларуси для android nm3 - �гровой портал. Microsoft office 2010 rus crack - Файловый архив. Mitsubishi canter руководство по эксплуатации и ремонту - БигFILES. Історичні

Пошук по сайту

Історичні
«Сакральний світ Трипільської цивілізації»
(0 Голосів)

Безліч артефактів трипільської культури свідчать про найвище піднесення духу архаїчної цивілізації мідного віку. Це піднесення знайшло вияв саме у сакральному світі, створеному трипільцями близько 7 тисячоліть тому.  Трипільське суспільство настільки давнє, що від нього залишилися лише сліди поселень, керамічні вироби — статуетки,  орнаментований посуд  та ін. Орнаментика трипільського посуду зводиться до безперервного відтворення безконечників – спіралі та свастики, що символізують безкінечність сущого.

Детальніше...
 
Відейко, М. Ю. - Трипільська цивілізація
(5 Голосів)

Відейко, М. Ю.

В42      Трипільська цивілізація / М. Ю. Відейко. — К.:     Наш час, 2008.— 160 с.
ISBN 966-8174-34-8

Я хочу розповісти про історію, яка не була записана ні на кам'яних плитах, ні на пергаментах, а якщо і була – то ті письмена або загинули в полум’ї тисячоліть, або ще не відкриті вченому світові. Історію таку давню, що пам’ять людська перетворила її на міфи та легенди. Через відсутність писаних джерел ту історію називають праісторією, тобто тим, що було до історії. Я хочу розповісти про Трипільську цивілізацію.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 4