Подробная карта беларуси для android nm3 - �гровой портал. Microsoft office 2010 rus crack - Файловый архив. Mitsubishi canter руководство по эксплуатации и ремонту - БигFILES. Каталог видань

Пошук по сайту

Каталог видань
Наталія Тисовська - Останній шаман
(2 Голосів)

Наталія Тисовська

Останній шаман: – К.: Наш час, 2007. – 392 с.

ISBN 978-966-8174-77-3

Молодий журналіст Юрась Булочка давно мріяв про справжнє відповідальне завдання. Але подорож у районне містечко Рябокінь стала для нього випробовуванням і в прямому, і в переносному значенні слова, адже розплутати загадкове подвійне убивство ― це вам не кіт начхав! Та хіба упорався б Юрасик, якби у розслідуванні йому не допомогли химерні істоти, які буцімто живуть тільки у казках?.. ― Овва! Ви не вірите ні в лісових духів, ні в домовиків? А може, вам просто боязко зазирнути у незнане? Бо насправді воно зовсім поряд ― варто тільки прокласти місточок між світом реальним і світом химерним, варто тільки захотіти побачити невидиме...

 

 
Башкірова Ольга Миколаївна - Серце гангстера Уррі
(0 Голосів)

Башкірова Ольга Миколаївна

Серце гангстера Уррі – К.: Наш час, 2008.

ISBN 978-966-8174-60-5

Він - турботливий син і справжній друг.

Він - ніжний і уважний коханець.

Він створений, щоб подобатися.

А ще він гангстер... І це його найбільше нещастя. У нього лише один ворог - його минуле, і лише одна зброя - серце, здатне любити і прощати.

 

 
Наталія Тисовська - Укус огняного змія
(0 Голосів)

Наталія Тисовська

Укус огняного змія – К.: Наш час, 2007.

ISBN 978-966-8174-

Що зробили би ви, шановний читачу, якби вас викликав слідчий у зв’язку з убиством цілком невідомої людини? Адже в записнику загиблої навіщось записані ваше ім’я, адреса, телефони. І все б нічого, але є підозра, що вбивство було ритуальним. А ще вам починає ввижатися, що за вами щодень і щоніч слідкують чужі зловісні очі, що випадкові знайомства ― не цілком випадкові... І навіть якщо вам зовсім не хочеться вичитувати таємні знаки майбутнього, від долі, як відомо, не втечеш.

 

 
Илья Ноябрев - Тринадцать месяцев
(0 Голосів)

Илья Ноябрев

Тринадцать месяцев – К.: Наш час, 2007. – 176 с.

ISBN 978-966-8174-80-3
В книгу популярного автора, актера, режиссера и телеведущего Ильи Ноябрева вошли три повести: «Тринадцать месяцев», «Анна К.», «Милорд», первая из которых уже экранизирована.
Оригинальность стиля и сюжета не оставит равнодушным даже самого искушенного читателя.

 

 
Анна и Петр Владимирские - Гербарій Наталі: Роман та оповідання
(0 Голосів)

Анна и Петр Владимирские

В 51  Гербарій Наталі: Роман та оповідання – К.: Наш час, 2007. – 304 с.

ISBN 966-8174-40-2

Героїня роману — Віра Лученко, звичайна жінка із незвичайними можливостями, — починає карколомну справу про безцінний архів сім’ї Пушкіних, за яким полюють колекціонери з різних куточків Європи. Про архів дізнається також учений-пушкінознавець, який випадково опиняється найближче до нього. Проте він не може нічого зробити без допомоги своєї давньої приятельки Віри Лученко. Дивним чином реліквія опиняється у неї в руках.

Детальніше...
 
Анна и Петр Владимирские - Гербарий Натали (на русском языке)
(0 Голосів)

Анна и Петр Владимирские

Гербарий Натали (на русском языке)

 

 
Анна и Петр Владимирские - Пастка для янгола
(0 Голосів)

Анна и Петр Владимирские

В 51  Пастка для янгола – К.: Наш час, 2007. – 304 с.

ISBN 966-8174-39-9

Черговий роман Ганни та Петра Владимирських належить до тих книжок, якічитати так само приємно, як дегустувати щось дуже-дуже смачне. Психотерапевт Віра Лученко знову безстрашно добивається справедливості, хоч їй і протидіютьсильні світу цього. У міському Музеї за загадкових обставин гине охоронець. В убивстві звинувачують американського мільйонера. Віра переходить дорогувеликому чиновникові й уже сама опиняється в небезпеці. До того ж раптом під час зйомок відеокліпу в музеї гине режисер. Арештовано співачку.

Детальніше...
 
Анна и Петр Владимирские - Ловушка для ангела (на русском языке)
(2 Голосів)

Анна и Петр Владимирские

Ловушка для ангела (на русском языке)

 

 
Анна и Петр Владимирские - Легка смерть
(0 Голосів)

Анна и Петр Владимирские В 51 Легка смерть – К.: Наш час, 2007.

Під цю обкладинку автори помістили і захопливий сюжет, і співпереживання героям, і життєві роздуми – все найцінніше у даному виді літератури. Сюжетні лінії зливаються в органічний аккорд, книга дражнить і не дозволяє себе відкласти. Героїня роману – психотерапевт Віра Лученко, звичайна жінка з незвичайними можливостями. Вона розкриває людські душі, оперує інтуїцією, передчуває небезпеку. Справа стосується сімейних «скелетів у шафі».

Детальніше...
 
Анна и Петр Владимирские - Легкая смерть (на русском языке)
(0 Голосів)

Анна и Петр Владимирские

Легкая смерть (на русском языке)

 

 
Анна и Петр Владимирские - Эспрессо со вкусом страха (на русском языке)
(0 Голосів)

Анна и Петр Владимирские

Эспрессо со вкусом страха (на русском языке)

 

 
Анна и Петр Владимирские - Освідчення в ненависті
(0 Голосів)

Анна и Петр Владимирские

Освідчення в ненависті

 

 
Кам’яна риба
(0 Голосів)

Кам’яна риба

Серія жорстоких і загадкових убивств, романтичне кохання, прагматичний розрахунок, кар’єра, жадібність і невгамовна допитливість головного героя — такий рецепт екзотичного детективного коктейлю «Кам’яна риба».

 

 
-
(0 Голосів)

«Кажи жінці правду, та не всю» — перше видання вибраних творів талановитої, але несправедливо забутої української письменниці кінця XIX — початку XX ст. Марусі Вольвачівни, яка правдиво показала життя пореформеного українського села. До книги увійшли поезії, оповідання, драматичні твори, її фольклорні записи та листування. Значна частина творів публікується вперше.

Книга розрахована на шанувальників красного письменства.

 

 
Каунов. С. Я. Мёртвые души petitio principii.
(0 Голосів)

Каунов. С. Я.
К 30 Мёртвые души petitio principii. – К.: Наш час, 2008. – 408 с.

ISBN 978-966-1530-03-3
Мёртвые души Станислава Каунова не похожи на мёртвые души Николая Васильевича Гоголя. А Чичиков, оказывается, не первый умник, которые пожелал сколотить на этом капитал. Загляните в любой труд по истории религиозных исканий человечества и вам откроются десятки, сотни, а то и тысячи мёртвых душ — святых и раскаявшихся грешников, предтеч и вероучителей различных религий и конфессий, в разных государствах и на разных континентах, где Чичиковы в свое время, облачившись в священные одежды, прибрали к рукам мёртвые души, а затем, подлатав суровыми нитками, торговали и торгуют ими и оптом, и в розницу.

Детальніше...
 
Кодлюк Я. П., Одинцова Г. С. Сто двадцять розповідей про письменників: Довідник для вчителя початкових класів.
(6 Голосів)

Кодлюк Я. П., Одинцова Г. С.

К 57 Сто двадцять розповідей про письменників: Довідник для вчителя початкових класів. – К.: Наш час, 2006. – 203 с.

ISBN 966-8174-10-0

Довідник знайомить з життєвим і творчим шляхом відомих вітчизняних і зарубіжних поетів і прозаїків, твори яких увійшли до чинних читанок для початкової школи. У ньому наведено цікаві факти, пов’язані з особистим життям майстрів слова та основними етапами їхньої письменницької діяльності.

Книга адресована вчителям початкових класів, абітурієнтам, студентам педагогічних навчальних закладів, може бути використана вчителями-філологами, вихователями груп продовженого дня.

ББК 74.261.402

 
Мовчун А. І. У світі етимології: Навчально-довідковий посібник з етимології для учнів і вчителів початкових класів
(4 Голосів)

Мовчун А. І.
М 45 У світі етимології: Навчально-довідковий посібник з етимології для учнів і вчителів початкових класів /
А. І. Мовчун, Л. В. Мовчун. – К.: Наш час, 2008. – 136 с.

ISBN 978-966-1530-00-2
У книзі цікаво й доступно розповідається про походження слів української мови.
Учні та вчителі початкових класів зможуть використовувати цей посібник на різних уроках: української мови та читання, математики, природознавства, малювання, «Я і Україна».

ББК 81.2УКР-4

 

 
Мовчун А. І. Мовні скарби: Навчально-довідковий посібник для учнів і вчителів початкових класів
(1 Проголосувало)

Мовчун А. І.
Мовні скарби: Навчально-довідковий посібник для учнів і вчителів початкових класів


А. І. Мовчун, Л. В. Мовчун. – К.: Наш час, 2008. –    с.

ISBN 978-966-1530-01-9
У цій книзі цікаво й доступно розповідається про найуживаніші прислів'я, приказки та фразеологізми. Для кращого розуміння їхнього підтексту примовки та народні стійкі вислови введені в контекст, тобто подані в цікавих художніх текстах. Для кращого запам'ятовування до прислів'їв та фразеологізмів підібрані синоніми й цікаві завдання.

Детальніше...
 
Одинцова Г. С., Кодлюк Я. П. Цікаве мовознавство для молодших школярів: Посібник для вчителя початкових класів.
(1 Проголосувало)

Одинцова Г. С., Кодлюк Я. П.

О 42  Цікаве мовознавство для молодших школярів: Посібник для вчителя початкових класів. – К.: Наш час, 2006. – 123 с.

ISBN 966-8174-07-0

Посібник містить пізнавальні мовознавчі матеріали, подані у доступній формі, цікаві завдання і вправи з основних розділів науки про мову, завдання-жарти, усмішки, мовознавчі розповіді, використання яких допоможе вчителеві викликати в учнів інтерес до мови не лише як навчальної дисципліни, а й як самобутнього явища.

Детальніше...
 
Єфіменко, Віталій. Етика: Підручник для 6 кл. загальноосвітніх навчальних закладів/ В. Єфіменко, О. Кундеревіч.
(1 Проголосувало)

Єфіменко, Віталій.

Є 91  Етика: Підручник для 6 кл. загальноосвітніх навчальних закладів/ В. Єфіменко, О. Кундеревіч. – К.: Наш час, 2006. – 192 с.

ISBN 966-8174-28-3

Підручник написаний автором навчальної програми шкільного курсу «Етика», повністю їй відповідає. Матеріал викладено в цікавій і доступній формі, проілюстрований найкращими зразками творів світового мистецтва. Методичний апарат підручника передбачає різноманітні форми роботи учнів. Уривки з класичних творів, цитати та притчі, додаткова цікава інформація допоможе краще зрозуміти та засвоїти навчальний матеріал.

ББК 87.7я72

 

 
Сидоренко В. К. «Основи сучасного виробництва»: Підручник для 10-го кл./ В. К. Сидоренко, В. В. Юрженко
(5 Голосів)

Сидоренко В. К.

С 34 «Основи сучасного виробництва»: Підручник для 10-го кл./ В. К. Сидоренко, В. В. Юрженко – К.: Наш час, 2006. – 200 с.

ISBN 966-8174-24-0

Підручник «Основи сучасного виробництва» інтегрує в собі знання з інших загальноосвітніх навчальних предметів: фізики, біології, хімії, математики, інформатики, географії, економіки, історії, суспільствознавства. Кожен із цих предметів розкриває окремі аспекти виробничої діяльності з позицій власного змісту. Підручник «Основи сучасного виробництва» об’єднує відокремлені знання, він спрямований на ознайомлення учнів із сучасним виробництвом, його загальними закономірностями.

Детальніше...
 
Більше статтей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 3