З початку 2018 року можливе запровадження ретельної оцінки майнового стану отримувача субсидії

З початку 2018 року можливе запровадження ретельної оцінки майнового стану отримувача субсидії

З початку наступного року планується організувати суцільну перевірку отримувачів субсидій. Відповідні норми містяться у законопроекті «Про забезпечення державного контролю при наданні соціальної підтримки». На жданий час соціальні інспектори перевіряють напрямки використання виплат при народженні дитини. На даний час планується розширити їх повноваження.

У вказаному законопроекті прямо визначена можливість відвідування квартир кандидатів на отримання соціальної допомоги та отримання будь-яких даних щодо такої особи. За виключенням інформації, що являє собою банківську таємницю. На підставі отриманих даних інспектор матиме можливість визначити, чи потребує така особа отримання соціальної допомоги.

При введенні в дію вказаного закону, соціальні інспектори матимуть беззаперечне право на відвідування житла особи. В тому випадку, якщо мешканці відмолять інспектору у праві огляду житла, співробітник служби соціального захисту матиме можливість звернутися до правоохоронних органів для забезпечення можливості доступу до огляду житла заявника.

admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *