З початку 2018 року можливе запровадження ретельної оцінки майнового стану отримувача субсидії

З початку 2018 року можливе запровадження ретельної оцінки майнового стану отримувача субсидії

З початку наступного року планується організувати суцільну перевірку отримувачів субсидій. Відповідні норми містяться у законопроекті «Про забезпечення державного контролю при наданні соціальної підтримки». На жданий час соціальні інспектори перевіряють напрямки використання виплат при народженні дитини. На даний час планується розширити їх повноваження.

У вказаному законопроекті прямо визначена можливість відвідування квартир кандидатів на отримання соціальної допомоги та отримання будь-яких даних щодо такої особи. За виключенням інформації, що являє собою банківську таємницю. На підставі отриманих даних інспектор матиме можливість визначити, чи потребує така особа отримання соціальної допомоги.

При введенні в дію вказаного закону, соціальні інспектори матимуть беззаперечне право на відвідування житла особи. В тому випадку, якщо мешканці відмолять інспектору у праві огляду житла, співробітник служби соціального захисту матиме можливість звернутися до правоохоронних органів для забезпечення можливості доступу до огляду житла заявника.

admin