Подробная карта беларуси для android nm3 - �гровой портал. Microsoft office 2010 rus crack - Файловый архив. Mitsubishi canter руководство по эксплуатации и ремонту - БигFILES. Анна и Петр Владимирские - Пастка для янгола

Пошук по сайту

Анна и Петр Владимирские - Пастка для янгола
(0 Голосів)

Анна и Петр Владимирские

В 51  Пастка для янгола – К.: Наш час, 2007. – 304 с.

ISBN 966-8174-39-9

Черговий роман Ганни та Петра Владимирських належить до тих книжок, якічитати так само приємно, як дегустувати щось дуже-дуже смачне. Психотерапевт Віра Лученко знову безстрашно добивається справедливості, хоч їй і протидіютьсильні світу цього. У міському Музеї за загадкових обставин гине охоронець. В убивстві звинувачують американського мільйонера. Віра переходить дорогувеликому чиновникові й уже сама опиняється в небезпеці. До того ж раптом під час зйомок відеокліпу в музеї гине режисер. Арештовано співачку. Між музейнимипрацівниками ходять чутки, що в залах бродить привид колишньої господині музею.Чи не він мстить за осквернення храму мистецтва й захищає його, як янгол-хранитель?.. На презентації в Музеї ледь не загинула відома актриса. Хто тепер винен? Розгадати головоломку можна, але для цього психотерапевту требавлаштувати пастку. Хто до неї втрапить: янгол-хранитель Музею чи демон?

ББК 84.4 УКР6-442

 

Коментарі
Додати новий Пошук
Залишити відгук
Ім'я:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Будь-ласка, введіть код, який Ви бачите на зображенні.
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."