Подробная карта беларуси для android nm3 - �гровой портал. Microsoft office 2010 rus crack - Файловый архив. Mitsubishi canter руководство по эксплуатации и ремонту - БигFILES. Побірченко Н.А. та ін. Людина і праця: Навчальний посібник для 10-го кл.

Пошук по сайту

Побірченко Н.А. та ін. Людина і праця: Навчальний посібник для 10-го кл.
(0 Голосів)

Побірченко Н.А. та ін.

П 41  Людина і праця: Навчальний посібник для 10-го кл./ Н.А. Побірченко, О.П. Сергєєнкова, І. В. Підтілок. – К.: Наш час, 2006. – 180 с.

ISBN 966-8174-31-3

У навчальному посібнику «Людина і праця» розкривається психологічна інформація, яка сприятиме самостійному вирішенню учнями проблем, що безпосередньо пов’язані з вибором професії і усвідомленням правильності такого вибору.

 

Мета написання посібника – сприяти установленню рівного доступу до повноцінної освіти різним категоріям учнів у відповідності з їх здібностями, схильностями і потребами (з доктрини розвитку національної освіти).

Головне завдання посібника – дати віру учням у те, що самотужки вони зможуть досягти поставлених життєво-професійних цінностей.

ББК 74.200.52+88.4

 

Коментарі
Додати новий Пошук
Залишити відгук
Ім'я:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Будь-ласка, введіть код, який Ви бачите на зображенні.
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."