Медицина та маркетинг: які речовини не потрібні організму?

Медицина та маркетинг: які речовини не потрібні організму?

Зараз продаж медичних засобів перетворився з постачання необхідних ліків на досить прибутковий вид бізнесу. Тому, щоб уникнути зайвих витрат та шкоди для здоров’я, необхідно знати, прийом яких саме медичних засобів не потрібно здійснювати без призначення лікаря.

  1. Фолієва кислота

Добова норма цієї речовини для дорослої людини скошлає всього 400 мкг, що повністю забезпечується звичайної їжею, наприклад – бобовими, сухими сніданками, і іншим.  Дана речовина важлива під час вагітності для запобігання розвитку певних патологій нервової системи у дитини. В інших випадках додаткове вживання фолієвої кислоти не є необхідним.

  1. Селен

На протязі тривалого часу самостійне вживання даної речовини позиціонувалося як засіб для запобігання раку простати. При цьому,згідно результатів останніх досліджень, вживання значних доз даної речовини саме і провокує розвиток злоякісних новоутворень .

  1. Вітамін В6

На даний час не доведено необхідності вживання додаткової кількості даної речовини для забезпечення покращення стану здоров’я.

  1. Вітамін В12

Дана речовина необхідна тим людям, хто не вживає достатньої кількості м‘яса. В інших випадках людина отримує достатню кількість даної речовини з їжею – рибою, яловичиною, морепродуктами, та іншим.

  1. Вітамін С

Згідно результатів останніх досліджень, прямого зв’язку між кількістю споживання даної речовини та здатністю організму протистояти різним типам інфекцій. Добова доза цієї речовини для дорослої людини складає лише 90 мг.

  1. Цинк

Незважаючи на ствердження виробників харчових добавок, вживання даної речовини не підвищує спротив організму до простудних захворювань. До того ж, надлишок цинку в організмі негативно впливає на роботу щитовидної залози.

 

 

admin